Kurumsal
Hakkımızda
Kalite ve Fiyat Politikası
Misyon & Vizyon

Kalite ve Fiyat Politikası

Anka Koltuk, sunduğu tüm hizmetlerde en iyi kalite ve en uygun fiyat garantisi vermektedir. 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Evinizin ve eşyalarınızın ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Yeni mobilya yaptırırken yada mevcut koltuklarınızı yenilerken beklentilerinizin ne derecede önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle yapacağımız tüm işlerin baştan sona kadar ayrıntılarını sizinle paylaşıyor, tasarım, renkler, kumaş, malzeme kalitesi vb. tüm detaylar hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

Sizi mümkün olduğunca az yoruyor, çok seçenek sunuyor, mobilyalarınızın sevkiyat konusunda en uygun çözümleri sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, tüm isteklerinize imkanlar elverdiği ölçüde karşılık vermeye çalışıyoruz.

Uzman Ekip  

65 yılı aşan geçmişiyle piyasanın en bilindik ve en güvenilir firmaları arasında bulunan Anka Koltuk olarak, ele aldığımız tüm projelerde yalnızca konusunda uzman personelimize görev veriyor, tüm yapılacakları önceden belirliyor ve hızla işi tamamlayıp size teslim ediyoruz. Özellikle antika vb. çok değerli mobilyalarda gereği kadar özen gösteriyoruz.

Tasarım veya tamirat gibi konularda bilgi birikimimiz doğrultusunda size öneriler sunuyoruz.

Kaliteli Malzeme ve İşçilik

Anka Koltuk olarak başarımızın sırrı kullandığımız malzeme kalitesi ve özenli işçilikte saklı. Kullandığımız döşemelik kumaş modelleri, cilalar, ahşap aksesuarlar, boyalar vb. tüm malzemelerimiz piyasanın en güvenilir ve kaliteli ürünleri olup bu konuda azami hassasiyet göstermekteyiz.

Yüksek Kalite, Uygun Fiyat Garantisi

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde yüksek kaliteyi en uygun fiyatta sunma garantisi veriyoruz. Yaptıracağınız işlerde rakiplerimizden fiyat teklifleri alarak durumu değerlendirebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Anka Koltuk
Sevim A.

Selam

Yardım ister misiniz?

04:21